Zbiórka monet…
groszW dniach 28 listopada – 9 grudnia 2016r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Łucja Konieczna, Kamil Gawin, Kinga Żurkowska, Eliza Mrowiec, Artur Stefański, Dominik Wilk z kl.ILO przeprowadzili zbiórkę monet w ramach akcji „Góra Grosza”. Akcja przeprowadzana była poprzez zbiórkę monet groszowych (od 1gr. do 5zł.) we wszystkich typach szkół w całej Polsce od 28 listopada do 09 grudnia 2016r. Dnia 9 stycznia 2017r. Dawid Nicpoń, Bartłomiej Jelonek, Anna Pokora, Gabriela Rendak, Diana Rogoż, Monika Rosak i Agnieszka Cichoń z kl.IIILO w obecności opiekuna SU p. Bernardyny Leszczyńskiej komisyjnie przeliczyły wszystkie zebrane pieniądze. Sporządzono również protokół zbiórki. W wyniku przeprowadzonej akcji zebrano monety o łącznej wartości 164,59zł. Opiekę nad uczniami podczas zbiórki sprawowały oraz dokonały rozliczenia pieniędzy zebranych w czasie akcji z organizatorem p.Bernardyna Leszczyńska i p. Agnieszka Nowicka. Akcja przeprowadzona była sprawnie. Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Wszyscy bardzo chętnie włączyli się do udziału w akcji.
Pieniądze zostały przekazane Poczcie Polskiej wyznaczonej przez organizatora akcji do odbioru pieniędzy.

Do wiadomości podała p.B. Leszczyńska