Od 25 marca do 10 kwietnia br. przedłużono okres kwarantanny w oświacie.
Rozporządzenie MEN z dnia 20.03.2020 obliguje wszystkich do realizacji zajęć w tym czasie
w formie zdalnej przy użyciu dostępnych narzędzi.

Czytaj więcej --> http://zsnr1-klobuck.edu.pl/65-aktualnosci/1738-od-25-marca-do-10-kwietnia-br-przedluzono-okres-kwarantanny-w-oswiacie

Pozdrowienia z Austrii

W środę i czwartek uczniowie pracowali nad zagadnieniami projektu w międzynarodowych grupach. Oprócz pracy w zespołach uczęszczaliśmy m.in. na lekcje łaciny, języka włoskiego, matematyki i fizyki.

Wczorajsze popołudnie postanowiliśmy spędzić aktywnie. Pojechaliśmy do miejscowości Krimml, gdzie znajdują się jedne z największych wodospadów w Europie. Woda spada z wysokości 340 metrów. Na nas jednak spadała cały czas woda z jeszcze większej wysokości ??. Pogoda nas nie rozpieszcza. W piątek wybieramy się do Salzburga.