Erasmus+ Stara ojczyzna - nowa ojczyzna

Nasi uczniowie Bartek Morawski i Tymoteusz Luterek wraz z nauczycielami Panią Joanną Morawską i Panią Kariną Hutną już dotarli do Chiavienny (miejscowość i gmina we Włoszech, w regionie Lombardia).

Dziś odbyły się prezentacje, wspólne gotowanie i degustacja potraw. Spotkanie w Chiavennie jest kolejnym punktem projektu "W drodze. Stara ojczyzna, nowa ojczyzna" realizowanego w ramach programu Erasmus+.

Racuchy z jabłkami to druga potrawa, którą nasi uczniowie przygotowali w Chiavennie (Włochy).

Podobno nasze polskie potrawy tak smakowały, że znalazły się osoby, które strogonowa jadły razem z racuchami. Zapraszamy na filmik, na którym Beata Kulińska, Tymoteusz Luterek i Weronika Gradzik przygotowują pyszne racuchy z jabłkami.

Smacznego!

Jesteśmy na FB