Niech Twoja szkoła promieniuje dobrocią, kolego - zobaczysz, jaka w niej będzie pogoda. Maria Grzegorzewska.   

001m

BAJKOWY SALON FRYZUR” podczas XI PIKNIKU SPORTOWO – REKREACYJNEGO w KŁOBUCKU – ZAGÓRZU

W odpowiedzi na zaproszenie do współpracy, przy realizacji XI PIKNIKU SPORTOWO – REKREACYJNYEGO na OSIEDLOWYM PLACU ZABAW  w KŁOBUCKU -  ZAGÓRZU, w sobotę 16 września 2017 r. wystawiliśmy profesjonalne stoisko fryzjerskie: „BAJKOWY SALON FRYZUR”.

Propozycje wykonywania fryzur dla najmłodszych zaoferowało Technikum Usług Fryzjerskich z Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku, ul. Zamkowa 6.

Więcej…

 

01_mW Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku odbyła się uroczysta gala podsumowująca zmagania szkół za 2016 / 2017 r. o tytuł najbardziej usportowionej szkoły powiatu kłobuckiego.
Nasze uczennice i nasi uczniowie dzielnie rywalizujący w lekkoatletyce, piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, halowej piłce nożnej i tenisie stołowym zwyciężyli we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych.

 

Więcej…

 
rok_2017-18Nowy Rok Szkolny 2017/2018 został dziś uroczyście rozpoczęty w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku. Akademię przygotowała klasa III TE/TL pod kierunkiem Pani Wioletty Szlązak. Wszystkim życzymy powodzenia i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Film z uroczystości na naszym FB
 
Stypendium szkolne dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Kłobuck
w1Istnieje możliwość ubiegania się o świadczenie pomocy materialnej w postaci stypendium szkolnego. Tutaj szczegóły

Do wiadomości podali pedagodzy szkolni

 
Wyprawka szkolna
w1Informujemy o możliwości uzyskania dofinansowania zakupu podręczników zgodnie z Rządowym Programem Pomocy Uczniom w 2017 roku – „Wyprawka szkolna”. Tutaj szczegóły

Do wiadomości podali pedagodzy szkolni

 
Wakacje czas zacząć
minDziś, 23 czerwca, podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017 Pani Dyrektor Anna Nowicka podsumowała miniony rok szkolny, podziękowała za pracę całej społeczności szkolnej oraz Partnerom szkoły. Uczniowie z średnią ocen 5,0 oraz wzwyż otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez zarząd Powiatu Kłobuckiego, a wręczone przez Panią Dyrektor Annę Nowicką.
Z życzeniami udanych wakacji zapraszamy do obejrzenia galerii z uroczystej akademii oraz wysłuchania piosenki „Co Ty tutaj robisz” w wykonaniu Wiktorii Ladry z ITŻ. Akademię przygotowali uczniowie klasy ITI pod kierunkiem swojego wychowawcy p.Mariusza Nici.
 
Dzień Otwarty Szkoły Policji
min09 czerwca 2017r. uczniowie klas pierwszych o profilu ogólnopolicyjnym uczestniczyli w XVIII Dniu Otwartym Szkoły Policji w Katowicach. Jak co roku dużą popularnością cieszyły się stoiska przygotowane m.in. przez Straż Graniczną, Służbę Więzienną, Siły Zbrojne, Inspekcję Transportu Drogowego, Służbę Celną, krótkofalowców, a także Beskidzką Grupę GOPR. Dużo emocji wzbudziły pokazy wyszkolenia i tresury psów policyjnych, a także umiejętności Zespołu Konnego Sekcji Prewencji KMP w Chorzowie. Na terenie miasteczka symulacyjnego funkcjonariusze Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej przedstawili pokaz odbijania zakładników a policjanci ze Szkoły Policji prezentowali zatrzymywanie niebezpiecznych przestępców i sposoby udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Nie zabrakło również sprzętu policyjnego – pojazdów oddziałów prewencji i ruchu drogowego, symulacji jazdy samochodem i motocyklem czy zajęć z daktyloskopii. Chętni do wypróbowania swoich umiejętności w strzelaniu mieli taką okazję na szkolnej strzelnicy pneumatycznej. Wśród słuchaczy SP spotkaliśmy dwóch absolwentów naszej szkoły, ciekawe czy poznacie jednego z nich?
Kierownikiem wyjazdu była p. Anita Ziomko–Nowak, a opiekunami młodzieży byli: p. Lidia Ochocka, p. Monika Zych i p. Mariusz Nicia.Tutaj więcej fotek.

Do wiadomości podała p. A. Ziomko-Nowak

 
Uczniowie z IITI uzyskali certyfikat Cisco
min_2Nasza szkoła w 2012 roku uzyskała status Lokalnej Akademii Sieciowej CISCO. Posiadamy instruktora z uprawnieniami do prowadzenia szkoleń w zakresie kursu IT Essentials. Certyfikat IT Essentials to międzynarodowy dokument potwierdzający umiejętności zawodowe. Certyfikat honorowany jest na całym świecie, potwierdza wysoki poziom wiedzy oraz znajomość rozwiązań technologicznych firmy Cisco Systems.
Uczniowie klasy II Technikum informatycznego mogli w roku szkolnym 2016/2017 bezpłatnie uczestniczyć w szkoleniu. Szkolenie zakończyło się egzaminem końcowym. Dnia 12 czerwca wicedyrektor Marek Nogaj wręczył uczniom certyfikaty ukończenia kursu IT Essentials Software and Hardware, którym będą mogli pochwalić się w CV przy poszukiwaniu pracy w zawodzie informatyka.
Od września 2017r. w szkoleniu weźmie udział obecna klasa ITI.

Do wiadomości podała Instruktor Akademii Cisco p. Iwona Rykała

 
Konkurs o życiu i działalności marszałka Józefa Piłsudskiego
min_1W czerwcu nasza szkoła brała udział w konkursie plastycznym o życiu i działalności Marszałka Józefa Piłsudskiego w związku z przypadającą w 2017 roku 150 rocznicą jego urodzin. Do konkursu przystąpiło 10 uczniów. Komisja w składzie: Wiktoria Wilk, Marta Wawrońska – Koch, Małgorzata Cięciwa – Król, Anna Kasprzak oraz Magdalena Trzepizur wyłoniła zwycięzców:
I miejsce – Żurkowska Kinga kl.ILO
II miejsce – Krawczyk Weronika kl.IILO
III miejsce – Król Małgorzata kl.ILO

Przyznano również wyróżnienia dla Strzeszyny Radosława kl.ITB/TP i Miejskiej Sary kl.IILO. Uczennica, która zdobyła I miejsce wyjedzie w nagrodę do Brukseli w terminie 8-12 września 2017 roku. Konkurs organizowało Biuro Jadwigi Wiśniewskiej – Poseł Parlamentu Europejskiego.

Do wiadomości podała p. M. Trzepizur

 
Info o szkole
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
im. Jana Kilińskiego
ul. Zamkowa 6 
42-100 KŁOBUCK »» 
tel./fax: 34-3172231; 3173690
adres
BIP
 facebook logo
Profile kształcenia
profile

Klasy LO Nr 1
•politechniczna
•humanistyczna
•strażacka
•ogólnopolicyjna
•biologiczno-chemiczna

Klasy
Technikum Nr 1

•technik budownictwa
•technik ekonomista
•technik informatyk
•technik logistyk
•technik mechanik
-profil CNC
•technik pojazdów
samochodowych
•technik grafiki
i poligrafii cyfrowej
•technik żywienia
i usług
gastronomicznych
•technik usług fryzjerskich

edukacja ogólopolicyjna
lub pożarnicza
w w/w zawodach


Branżowa
Szkoła
I Stopnia Nr 1

•kucharz
•ślusarz
•mechanik pojazdów
samochodowych
•monter zabudowy
i robót
wykończeniowych
w budownictwie

Nasze witryny
Nasze certyfikaty, zrealizowane lub realizowane projekty oraz partnerzy
tit_europdrewbedmojafirma 
sbiPolsko-Niemiecka Współpraca Młodzieżyebssbp 
ssj_tak szk_klasa_tak sasp_tak sus_tak szmarz_tak  przyj_szkola  tramwaj
edukacja_filmowa  comenius_tak  leonardo_tak  scholaris_tak szansa_tak szk_przed_taklap_tak
milosz