Informacja

Pierwsze zebrania rodziców uczniów klas pierwszych odbędą się wg następującego harmonogramu:

• w dniu 9 września 2019 (poniedziałek), godzina 16.00 – klasy I po gimnazjum
  • w dniu 10 września 2019 (wtorek), godzina 16.00 – klasy I po szkole podstawowej

Honorata Tomala

honorataHonorata Tomala
w latach 2000-2004 uczęszczała do Liceum ogólnokształcącego, z rozszerzonym programem nauczania informatyki i języka angielskiego, w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku. Ukończyła studia chemiczne prowadzone w języku angielskim o kierunku, Technology and Chemical Engineering na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Odbyła staż w firmie chemicznej POCH SA. Następnie podjęła prace w Instytucie Inżynierii Chemicznej Polskiej Akademii Nauk w Gliwicach, gdzie zajmuje się organizacją i koordynacją projektów badawczo-rozwojowych. Ukończyła również studia podyplomowe: Język angielski w zastosowaniu specjalistycznym oraz Zarządzanie projektami w przedsiębiorstwie.
Zespół Szkół nr1 w Kłobucku otwiera przed każdym wiele bram, za którym stoją rożne możliwości rozwoju. Ja już to wiem i zachęcam każdego, aby z takiej okazji mógł skorzystać. Dzięki wykwalifikowanej, doświadczonej i wymagającej kadrze nauczycielskiej świetnie zdałam maturę i zostałam przyjęta na studia dzienne.