ZOSTAŃ UCZNIEM
ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W KŁOBUCKU

Do 18 czerwca 2018 r. trwa elektroniczny nabór do szkół ponadgimnazjalnych. Serdecznie zapraszamy do zostania uczniem Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku (logowanie na stronie: slaskie.edu.com.pl).

Honorata Tomala

honorataHonorata Tomala
w latach 2000-2004 uczęszczała do Liceum ogólnokształcącego, z rozszerzonym programem nauczania informatyki i języka angielskiego, w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku. Ukończyła studia chemiczne prowadzone w języku angielskim o kierunku, Technology and Chemical Engineering na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Odbyła staż w firmie chemicznej POCH SA. Następnie podjęła prace w Instytucie Inżynierii Chemicznej Polskiej Akademii Nauk w Gliwicach, gdzie zajmuje się organizacją i koordynacją projektów badawczo-rozwojowych. Ukończyła również studia podyplomowe: Język angielski w zastosowaniu specjalistycznym oraz Zarządzanie projektami w przedsiębiorstwie.
Zespół Szkół nr1 w Kłobucku otwiera przed każdym wiele bram, za którym stoją rożne możliwości rozwoju. Ja już to wiem i zachęcam każdego, aby z takiej okazji mógł skorzystać. Dzięki wykwalifikowanej, doświadczonej i wymagającej kadrze nauczycielskiej świetnie zdałam maturę i zostałam przyjęta na studia dzienne.

Jesteśmy na FB

Pracownia CNC Kłobuck Zagórze