ZOSTAŃ UCZNIEM
ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W KŁOBUCKU

Do 18 czerwca 2018 r. trwa elektroniczny nabór do szkół ponadgimnazjalnych. Serdecznie zapraszamy do zostania uczniem Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku (logowanie na stronie: slaskie.edu.com.pl).

Artur Ławniczak

minArtur Ławniczak
w 1992 r. ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa przy Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Kłobucku. Absolwent Akademii rolniczej we Wrocławiu, były wiceminister resortu rolnictwa. Doświadczenie zawodowe i społeczne zdobywał w wielu miejscach Polski i świata. Brał udział w programach Komisji Europejskiej i Rady Europy. Pracował w wielu firmach i instytucjach, m.in.: w Alfa Lafal Agri, DeLavel, Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Funduszu Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników. W 2014r. ponownie został wybrany burmistrzem Szadku.

Jesteśmy na FB

Pracownia CNC Kłobuck Zagórze