baner 1920

Artur Ławniczak

minArtur Ławniczak
w 1992 r. ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa przy Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Kłobucku. Absolwent Akademii rolniczej we Wrocławiu, były wiceminister resortu rolnictwa. Doświadczenie zawodowe i społeczne zdobywał w wielu miejscach Polski i świata. Brał udział w programach Komisji Europejskiej i Rady Europy. Pracował w wielu firmach i instytucjach, m.in.: w Alfa Lafal Agri, DeLavel, Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Funduszu Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników. W 2014r. ponownie został wybrany burmistrzem Szadku.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 8:00 - 16:00
sob. - 8:00 - 14:00
Telefon:

jbr

Informacja

Witryna naszej Szkoły jest w trakcie dużych zmian. Wreszcie będzie można bez problemów przeglądać stronę na komórkach i tabletach.