ZOSTAŃ UCZNIEM
ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W KŁOBUCKU

Do 18 czerwca 2018 r. trwa elektroniczny nabór do szkół ponadgimnazjalnych. Serdecznie zapraszamy do zostania uczniem Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku (logowanie na stronie: slaskie.edu.com.pl).

Joanna Janeczek

joanna_janeczekJoanna Janeczek
w 2000r. ukończyła Liceum Handlowe przy ZS Nr 1 w Kłobucku. Ukończyła studia ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku handel zagraniczny. Po studiach wyjechała do Holandii, gdzie obecnie pracuje na stanowisku doradcy klienta prywatnego i biznesowego w banku ING. Jej pasją jest gra na fortepianie, podróżowanie i poznawanie nowych kultur. W wolnych chwilach gra koncerty i promuje Polskę na wieczorkach polsko-holenderskich.
Lata spędzone w murach ZS Nr 1 w Kłobucku wspomina jako jedne z najlepszych w jej życiu. To wówczas – jak wyznaje – zrodziły się jej największe przyjaźnie.

Jesteśmy na FB

Pracownia CNC Kłobuck Zagórze