Informacja

Pierwsze zebrania rodziców uczniów klas pierwszych odbędą się wg następującego harmonogramu:

• w dniu 9 września 2019 (poniedziałek), godzina 16.00 – klasy I po gimnazjum
  • w dniu 10 września 2019 (wtorek), godzina 16.00 – klasy I po szkole podstawowej

Joanna Janeczek

joanna_janeczekJoanna Janeczek
w 2000r. ukończyła Liceum Handlowe przy ZS Nr 1 w Kłobucku. Ukończyła studia ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku handel zagraniczny. Po studiach wyjechała do Holandii, gdzie obecnie pracuje na stanowisku doradcy klienta prywatnego i biznesowego w banku ING. Jej pasją jest gra na fortepianie, podróżowanie i poznawanie nowych kultur. W wolnych chwilach gra koncerty i promuje Polskę na wieczorkach polsko-holenderskich.
Lata spędzone w murach ZS Nr 1 w Kłobucku wspomina jako jedne z najlepszych w jej życiu. To wówczas – jak wyznaje – zrodziły się jej największe przyjaźnie.