ZOSTAŃ UCZNIEM
ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W KŁOBUCKU

Do 18 czerwca 2018 r. trwa elektroniczny nabór do szkół ponadgimnazjalnych. Serdecznie zapraszamy do zostania uczniem Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku (logowanie na stronie: slaskie.edu.com.pl).

Kowalczyk Rafał

minRafał Kowalczyk
w 1993r. ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa przy ZS Nr 1 w Kłobucku. Absolwent AWF w Krakowie, od 10 lat pełni funkcję Dyrektora Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kłobucku. Ponadto ukończył studia podyplomowe  z zakresu: Organizacja i Zarządzanie Oświatą w Częstochowie oraz Administracja i Zarządzanie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jest trenerem II klasy w koszykówce, instruktorem sportu w pływaniu i instruktorem aerobiku. Założyciel sekcji koszykówki w Kłobucku. Trenowana przez niego grupa w sezonie 2007/2008 zajęła I miejsce w Okręgowej Lidze Koszykówki organizowanej przez OZKosz w Częstochowie.
Jak wspomina: Zawsze chętnie i z sentymentem wracam do szkoły średniej. Czas w niej spędzony pozostanie na zawsze w pamięci, to beztroskie lata mojej młodości.

Jesteśmy na FB

Pracownia CNC Kłobuck Zagórze