Informacja

Pierwsze zebrania rodziców uczniów klas pierwszych odbędą się wg następującego harmonogramu:

• w dniu 9 września 2019 (poniedziałek), godzina 16.00 – klasy I po gimnazjum
  • w dniu 10 września 2019 (wtorek), godzina 16.00 – klasy I po szkole podstawowej

Magdalena Noga

magda_nogaMagdalena Noga
absolwentka Liceum Ogólnokształcącego (z rozszerzonym programem nauczania matematyki i informatyki) przy Zespole Szkół Nr 1 w Kłobuku. Ukończyła studia o kierunku biotechnologia (specjalizacja biotechnologia farmaceutyczna i bioinformatyka) na Politechnice Wrocławskiej. Uczestniczyła w międzynarodowym programie Leonardo da Vinci i odbyła staż w Beatson Institute for Cancer Research w Glasgow w Szkocji. W trakcie jego trwania miła kontakt z międzynarodową grupą wybitnych specjalistów w dziedzinie terapii przeciwnowotworowych. Obecnie pracuje jako specjalista ds. rejestracji w firmie zajmującej się doradztwem w dziedzinie badań klinicznych oraz rejestracji leków. Ponadto kończy studia podyplomowe na kierunku Prowadzenie i Monitorowanie Badań Klinicznych.