baner 1920

Magdalena Noga

magda_nogaMagdalena Noga
absolwentka Liceum Ogólnokształcącego (z rozszerzonym programem nauczania matematyki i informatyki) przy Zespole Szkół Nr 1 w Kłobuku. Ukończyła studia o kierunku biotechnologia (specjalizacja biotechnologia farmaceutyczna i bioinformatyka) na Politechnice Wrocławskiej. Uczestniczyła w międzynarodowym programie Leonardo da Vinci i odbyła staż w Beatson Institute for Cancer Research w Glasgow w Szkocji. W trakcie jego trwania miła kontakt z międzynarodową grupą wybitnych specjalistów w dziedzinie terapii przeciwnowotworowych. Obecnie pracuje jako specjalista ds. rejestracji w firmie zajmującej się doradztwem w dziedzinie badań klinicznych oraz rejestracji leków. Ponadto kończy studia podyplomowe na kierunku Prowadzenie i Monitorowanie Badań Klinicznych.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 8:00 - 16:00
sob. - 8:00 - 14:00
Telefon:

jbr

Informacja

Witryna naszej Szkoły jest w trakcie dużych zmian. Wreszcie będzie można bez problemów przeglądać stronę na komórkach i tabletach.