Lesław Jończyk

jonczykLesław Jończyk
ukończył Technikum Mechaniczne przy Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Kłobucku. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od 1 kwietnia 2002r. prokurator Prokuratury Okręgowej w Gliwicach. Był aplikantem, asesorem i prokuratorem: Prokuratury Rejonowej w Częstochowie, Ośrodka Zamiejscowego Prokuratury Rejonowej w Rybniku, Prokuratury Wojewódzkiej w Katowicach.
Naukę w Technikum Mechanicznym w Kłobucku wspomina bardzo dobrze: W szkole o profilu mechanicznym nauczanie przedmiotów humanistycznych cechowało się wysokim, merytorycznym poziomem. Pozwoliło mi to na bezproblemowe zdanie egzaminów wstępnych na studia prawnicze, a następnie wykonywanie zawodu prokuratora.

Jesteśmy na FB

Pracownia CNC Kłobuck Zagórze