baner 1920

Wojciech Heluszka

wojciech_heluszkaWojciech Heluszka
w 2000r. ukończył Technikum Mechaniczne przy Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Kłobucku. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na Wydziale Prawa i Administracji. Aktualnie prowadzi własną Kancelarię Adwokacką w Krakowie oraz w rodzinnym mieście Krzepicach. Specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, prowadzi sprawy klientów indywidualnych z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego i nieruchomości.
Lata nauki spędzone w ZSZ NR 1 kojarzą mu się z czasem radosnej młodości.
Jestem głęboko przekonany, iż właśnie ten czas stanowił solidną podstawę dalszej edukacji i dał mi możliwość rozwinięcia skrzydeł w obecnie wykonywanym zawodzie- wspomina.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 8:00 - 16:00
sob. - 8:00 - 14:00
Telefon:

jbr

Informacja

Witryna naszej Szkoły jest w trakcie dużych zmian. Wreszcie będzie można bez problemów przeglądać stronę na komórkach i tabletach.