Wojciech Heluszka

wojciech_heluszkaWojciech Heluszka
w 2000r. ukończył Technikum Mechaniczne przy Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Kłobucku. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na Wydziale Prawa i Administracji. Aktualnie prowadzi własną Kancelarię Adwokacką w Krakowie oraz w rodzinnym mieście Krzepicach. Specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, prowadzi sprawy klientów indywidualnych z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego i nieruchomości.
Lata nauki spędzone w ZSZ NR 1 kojarzą mu się z czasem radosnej młodości.
Jestem głęboko przekonany, iż właśnie ten czas stanowił solidną podstawę dalszej edukacji i dał mi możliwość rozwinięcia skrzydeł w obecnie wykonywanym zawodzie- wspomina.

Jesteśmy na FB

Pracownia CNC Kłobuck Zagórze